Miesto práce: Karadžičova 10
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Databázový analytik, IT analytik, IT konzultant, IT tester, Správca informačného systému
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600
od 1600 Eur brutto plus variabilná odmena (finálna výška základnej mzdy závisí od doterajších skúseností vybraného kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Pridaj sa k nám, ak nie si zvyknutý/-á čakať na pokyny, proaktívne hľadáš riešenia a neuspokojíš sa s priemerom.

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, kt. náplňou práce bude:

  • funkčné testovania dodaných funkcionalít
  • prevádzka IS neživotného poistenia
  • posúdenie dopadu procesov, požiadaviek a požadovaných zmien na existujúci systém
  • zaškolenie interných užívateľov a podpora pri implementácii
  • príprava štatistických prehľadov a reportov

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste.

Ak chceš spoznať akí sme, klikni tu.

Iné výhody:

  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou a stabilným postavením na trhu
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • flexibilný a kratší pracovný čas
  • príspevok na regeneráciu a príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zamestnanecké eventy

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim buducim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, SQL

  • minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii
  • analytické a logické myslenie, flexibilita
  • orientácia na riešenie problémov,
  • proaktívny prístup a tímovosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zahraničnou verejnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vznikla na základe rozhodnutia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR zo dňa 13. 2. 2006, ktorý udelil spoločnosti Eureko B. V. licenciu na poskytovanie verejného zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a. s. je rovnako ako jej sesterská spoločnosť Union poisťovňa, a. s. členom silnej eúrópskej poisťovacej skupiny Eureko B.V. so sídlom v Holandsku. Eureko je lídrom na trhu zdravotného poistenia v Holandsku, Grécku a na ďalších rozvíjajúcich sa trhoch v strednej a vo východnej Európy.

Oblasť pôsobenia:

Povinné sociálne zabezpečenie

Adresa:

Union zdravotná poisťovňa a.s.
Karadžičova 10
Bratislava
Slovenská republika
www.union.sk

Kontaktné údaje:

Miroslava Šugová
Tel: +421 2 20815 114