Chceš sa podieľať na tvorbe projektov a pracovať s VBA či PowerQuery? (Ref. č.: 1-26-32693/PF)

16.09.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
1600 - 1600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ovládaš nemecký jazyk, máš silné organizačné schopnosti a programovacie jazyky VBA/Power Query alebo MS Access ti nie sú cudzie? Excel je tvojím dobrým kamarátom a rád v ňom pracuješ? Tak potom táto pracovná príležitosť čaká práve na TEBA!
Pre nášho klienta, ktorý navrhuje kvalitné IT riešenia pre rôzne poisťovacie a finančné spoločnosti, obsadzujeme novú pracovnú pozíciu. Využi jedinečnú šancu a staň sa Asistentom manažéra.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- Podpora nemeckého manažéra v tvorbe projektov, ich priraďovanie do interných systémov spoločnosti
- Zastrešenie celkovej administratívy projektu, zabezpečovanie celkovej dokumentácie
- Podpora pri plánovaní projektov, priraďovanie pracovníkov na dané projekty a prideľovanie -jednotlivých aktivít, ich následná kontrola
- Reporting ohľadne controllingu a projektov, tvorba vyhodnotení
- Tvorba návrhov na zlepšenie interných procesov a snaha o ich implementáciu

Iné výhody:

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- pružný pracovný čas, s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- rozmanité sociálne benefity (sickdays, posilňovňa, masáže, zdravotné služby atď.)
- a mnoho iných

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Úspešne ukončená stredná alebo vysoká škola
- Komunikatívna úroveň Nemeckého jazyka (B2)
- Veľmi dobré znalosti MS Excel (funkcie: sum, sum if, match, index, V/H Look Up, pivot tables)
- Predchádzajúce skúsenosti s programovacími programami VBA/Power Query alebo MS Access PODMIENKOU
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií veľkou výhodou
- Organizačné schopnosti, logické a analytické myslenie, samostatnosť a flexibilita
- Uvedené platové ohodnotenie môže byť vyššie v závislosti od Vašich skúseností, nebude však nižšie ako uvedená suma.