Je to tu - Nitra opäť naberá! Operátor výroby LCD v Nitre - doprava aj ubytovanie zabezpečené!

17.09.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: Miesto výkonu práce Nitra!
Košický kraj, Prešovský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 702 - 852 EUR
Základná mzda 4,45 €/ hod btt + bonusy až 150 € + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Teraz je ten správny čas!!! -

Jednoduchá práca vhodná pre mužov, ženy, páry na linke pri výrobe LCD televízorov a práce s tým súvisiace v Nitre

Miesto výkonu práce NITRA!!!

UBYTOVANIE pre Vás máme!!!
Doprava zabezpečená!
Hľadáme šikovných kandidátov na operátorské pozície v NITRE v elektrotechnickom priemysle!!!

Čo práca zahŕňa?
- výroba, montáž, testovanie, balenie LCD televízorov
- zásobovanie výrobných liniek
- montáž produktov interaktívnej zábavy
- 8 aj 12 h pracovné zmeny

Iné výhody:

Starostlivosť koordinátora
Možnosť záloh
Zabezpečené ubytovanie (len 1 € za noc)
Zabezpečená doprava

- UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ (PRÍSPEVOK) - doplácate len 1 € za noc
- DOPRAVA ZDARMA

- dochádzkový bonus až 50 €
- výkonnostný bonus až 100 €
- základná zložka mzdy 4,45 € na hodinu + bonus spolu až 150 €
- príspevok na stravovanie
- doprava zabezpečená z ubytovne na pracovisko a späť ZDARMA

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte, zavolajte na 0911337826, pošlite Váš životopis na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- chuť pracovať
- ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Mária Masicová
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0911337826