SAP špecialista / -ka

17.09.2019 Union zdravotná poisťovňa a.s.
Miesto práce: Karadžičova 10
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Informatika - software; IT analytik, IT konzultant, IT projektový manažér, IT tester, Konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000
od 2000 Eur brutto + ročné bonusy (výška finálnej sumy závisí od skúseností kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Na pozícii SAP špecialistu preberieš zodpovednosť za nasledujúce činnosti:

  • Participácia na projektoch implementácie a podpora SAP FI - CO
  • Analýza potrieb, cieľov a procesov, spolupráca na návrhu a design business procesov, customizácia riešenia
  • Realizácia špecifických nastavení systému
  • Testovanie zmien a podpora pri nasadzovaní zmien na základe dohodnutých štandardov
  • Riešenie incidentov a problémov
  • Participácia na zlepšovaní a optimalizácií aplikačného prostredia
  • Realizácia školení a odborné poradenstvo
  • Tvorba technickej a užívateľskej dokumentácie

Ak chceš spoznať akí sme, klikni tu.

Iné výhody:

  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu, skrátený pracovný čas každý deň o 15 minút. Umožňujeme pracovať z domu, tzv. home office. Poskytujeme dovolenku na viac pre lojálnych zamestnancov. Myslíme tiež aj na osamelých rodičov, tehotné kolegyne, ale i na rodičov prváčikov, ktorým poskytujeme pracovné voľno.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity (napríklad hradíme účastnícky poplatok na niektorých podujatiach).
  • a v neposlednom rade je tu možnosť využiť zľavy na produkty Union poisťovne.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoj životopis. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

ABAP, Microsoft Excel, Microsoft Word

  • VŠ vzdelanie ekonomického, príp. technického zamerania
  • Minimálne 1-2-roky praktických skúsenosti so support alebo implementáciou zmien SAP FI - CO,
  • skúsenosť s modulmi SAP Fi, CO - podmienkou
  • skúsenosť s modulmi MM, SD, AM - výhodou,
  • Základné skúsenosti s ABAP- výhodou
  • Prístup orientovaný na zákazníka
  • Komunikačné zručnosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zahraničnou verejnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vznikla na základe rozhodnutia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR zo dňa 13. 2. 2006, ktorý udelil spoločnosti Eureko B. V. licenciu na poskytovanie verejného zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a. s. je rovnako ako jej sesterská spoločnosť Union poisťovňa, a. s. členom silnej eúrópskej poisťovacej skupiny Eureko B.V. so sídlom v Holandsku. Eureko je lídrom na trhu zdravotného poistenia v Holandsku, Grécku a na ďalších rozvíjajúcich sa trhoch v strednej a vo východnej Európy.

Oblasť pôsobenia:

Povinné sociálne zabezpečenie

Adresa:

Union zdravotná poisťovňa a.s.
Karadžičova 10
Bratislava
Slovenská republika
www.union.sk

Kontaktné údaje:

Miroslava Šugová
Tel: +421 2 20815 114