Hovoríš anglicky a rusky a si obchodník? Hľadáme práve teba! (Ref. č.: PR/021759)

11.12.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Key account manager, Obchodný zástupca, Produktový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1300,- € brutto v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* vyhľadávanie obchodných príležitostí na zahraničných trhoch (východná Európa)
* akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o kľúčových klientov
* obchodné rokovania, cenové ponuky, riešenie reklamácií, školenia nových partnerov
* analýza trhu, obchodných možností
* reporting

Iné výhody:

* 13. plat
* automobil
* ostatné benefity budú vysvetlené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni / ruský jazyk výhodou
* skúsenosti na obchodníckej pozícii
* technické myslenie, logika, proaktívny prístup
* samostatnosť, zodpovednosť
* ochota cestovať