*** Pracovník v automobilke v Nitre *montáž, karosáreň* /zmluvná doprava z okolia, UBYTOVANIE/ ***

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.
Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a viete venovať pozornosť aj detailom, hľadáme práve Vás!

Ponúkaný plat

905 - 935 EUR

Upresnenie platových podmienok

trieda 1 - 905,- E pracovník bez skúseností v automotive
trieda 2 - 935,- E pracovník so skúsenosťami v automotive

+ mesačný bonus 0-15 % na základe 3 kritérii /dochádzka - 10%, kvalita 2,5%, objem výroby 2,5%/
+ príplatky nadčas, víkend, nepretržitá prevádzka...

Priemerná brutto mzda v rámci prípltakov 1118 - 1173,-

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- DOPRAVA do/z práce ZADARMO zmluvnou dopravou, v prípade individuálnej
dopravy príspevok na dopravu 20,- €
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
- bezplatné právne poradenstvo
- ubytovanie 1 mes. zadarmo, 2. mes. 50 E, 3. mes. 75,- E a od 4.mes. 100,- E
- stravné lístky 5,30, zamestnanec si hradí 1 Euro /v areáli jedáleň/
- prestávka počas zmeny: 40 min.
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy
pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Trasy zmluvnej dopravy:
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Viac ponúk na:
Informácie a bezplatná registrácia na:
kontakt: +421 917 839 697 / 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Obsadzované pozície výrobnej prevádzky: montáž, karosáreň, lakovňa, kvalita

Práca v 2-zmennej prevádzke:
- 9:40 hodinové pracovné zmeny plus 40 min prestávka 4 dni v týždni /ranná 6:00 - 16:20, nočná 19:40 - 6:00 /

Práca vhodnejšia pre MUZOV ale aj fyzický zdatné ženy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- Zameranie na kvalitu odvedenej práce
- prax v automobilovom priemysle nie je podmienka
/zaškolia Vás/

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno