*** Výrobný pracovník v automobilke v Nitre /práca na 2 zmeny/ - navýšená mzda ***

20.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Nitra
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1118 EUR
1118,- € priemerný mesačný plat brutto (základná mzda 890,- € + mesačný bonus 0-15% + príspevok na dopravu 20,- €, atraktívne benefity a sociálny program)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.
Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a viete venovať pozornosť aj detailom, hľadáme práve Vás!

Iné výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok) bez skúšobnej doby
- DOPRAVA do/z práce ZADARMO zmluvnou dopravou, v prípade individuálnej
dopravy
príspevok na dopravu 20,- €
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
- bezplatné právne poradenstvo
- ubytovanie 50 E/ mesiac
- stravné lístky /v areáli automaty s menším občerstvením/
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy
pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Trasy zmluvnej dopravy:
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Viac ponúk na:
Informácie a bezplatná registrácia na:
kontakt: +421 917 839 697 / 0800 500 520

Obsadzované pozície výrobnej prevádzky: montáž, karosáreň, lakovňa..

Práca na 2 zmeny 8h /6:00-14:00, 14:00 - 22:00/ Pondelok - Piatok
Zaškolenie nových zamestnancov prebieha v sobotu.
V prípade potrieb klienta aj nadčas.
Práca vhodnejšia pre MUZOV ale aj fyzický zdatné ženy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- Zameranie na kvalitu odvedenej práce
- Ochota pracovať na zmeny - počas 5 dňového
zmenového režimu od pondelka do piatka (možnosť
práce nadčas v závislosti od potrieb spoločnosti).
- prax v automobilovom priemysle nie je podmienka
/zaškolia Vás/

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0917 839 697