Operátor výroby autosedačiek - mzda až 900 € - dohodneme Vám pohovor!

24.02.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu Práce Trnava - Voderady
Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 - 900 EUR
Základná zložka mzdy 765 € btt + bonusy a príplatky, viete si zarobiť až 900 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máme skvelú ponuku - dohodnite si stretnutie!
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
• práca vhodná prevažne pre mužov aj ženy
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Iné výhody:

Zvoz z okolitých miest
Vieme zabezpečiť ubytovanie zdarma
Možnosť záloh
Starostlivosť koordinátora

Neváhajte, pošlite nám Váš životopis a my Vám dohodneme pohovor!

Prípadne sa informujte telefonicky 0911337826

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

-skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
-manuálna zručnosť
-precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov