Výrobný pracovník - Trnava - vhodné aj pre páry - zálohy 2-krát týždenne

18.09.2019 ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. - ATENA

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava - Zavar
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Automechanik, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, Montážnik, montér, Operátor stavebných strojov, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
800 € mesačne + príplatky, možnosť dosiahnuť plat od 1100 € mesačne
13. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v 3-zmennej prevádzke 8 hodín denne, víkendy sú voľné
Vhodné pre ženy, mužov, páry, absolventov
Pracuje sa na montáži, kontrole kvality alebo lakovni, lisovni a zvarovni, kde 80 % pracovných činností zabezpečujú poloautomatizované stroje
Voľné sú aj miesta na vysokozdvižný vozík - požadujeme platný preukaz VZV

Viac info na https://atena.sk/sk/offer/sk5262

Iné výhody:

BEZPLATNÉ UBYTOVANIE prvé 3 mesiace
Od 4. mesiaca si zamestnanci prispievajú maximálne 5-6€/noc na mesiac
Zálohy 2-krát týždenne, vždy v pondelky a vo štvrtky
Strava zabezpečená v závodnej jedálni za 0,90 € za obed
Doprava zabezpečená firemným autobusom formou mestskej hromadnej dopravy z miest: Trnava, Hlohovec, Brestovany, Senica, Bučany, Jablonica, Trstín, Lovčice, Boleráz, Šurovce, Zelenice, Šulekovo.
Možnosť výhodného prenájmu alebo zakúpenia vozidiel
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, životné poistenie s celoročným krytím
Priamo v závode lekár a fyzioterapeutické centrum
Možnosť členstva v Asociácií športu
Aplikovateľné benefity na relax, šport, kultúru, dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom na Slovensku. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba 1. modelu. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. Dôslednou aplikáciou Systému výroby a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 60 vozidiel / hodinu. Denne závod vyprodukuje 1 350 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 3.500 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23 % žien.

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu email alebo nás kontaktujte telefonicky na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Výška nad 162 cm
Samostatnosť
Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť
Dôslednosť
Pozornosť
Pamäť
Precíznosť (presnosť)
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dobrý zrak
Ochota pracovať na zmeny
Zodpovednosť
Chuť učiť sa nové veci
Dochvíľnosť
Pohyblivosť