Zamestnanec exekútorského úradu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Záhradnícka 60, Bratislava II
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    850 - 1000 EUR
    Základná zložka mzdy v brutto: 850,- EUR a ďalšie odmeny
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca. Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže. Práca je stvorená aj pre absolventa školy. Sme jeden z najväčších a úspešných Exekútorských úradov na území SR. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás to oslovilo, neváhajte a napíšte nám! A môžete sa stať členom mladého a dynamického tímu. V našom úrade sa nudiť nebudete. :)

Náplň práce:
- spracovávanie dennej agendy,
- spracovanie písomností cez elektronickú schránku ,
- zadávanie údajov do interného programu,
- spracovávanie výziev,
- komunikácia s účastníkmi exekučného konania,
- komunikácia so súdmi, inými exekútorskými úradmi, ako aj inými orgánmi verejnej správy,
- spracovávanie lustrácií,
- vedenie spisovej dokumentácie,
- a iné administratívne práce.

Benefity a ďalšie výhody:

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Flexibilný systém rozvoja a vzdelávania;
- Zázemie etablovanej inštitúcie;
- Perspektívu dlhodobého zamestnania;
- Výborný kolektív;
- Prácu v zaujímavej oblasti;
- Benefity, ako: sickday; nápoje (aj ochutené);
- Poldňové narodeninové voľno;
- Odmeňovací systém na mesačnej, kvartálnej a polročnej báze;
- Teambuildingy;
- Večierky, akcie;
- Darčekové poukážky;
- Pri dosahovaní pravidelného požadovaného výkonu zvýšenie platu už po skúšobnej dobe.

Všeobecne požadované znalosti:

Na pozíciu "Zamestnanec exekútorského úradu požadujeme:
- prax v oblasti exekúcii - výhodou, ale nie podmienkou, môžete byť aj absolvent,
- vysoké pracovné nasadenie,
- precíznosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci,
- administratívne zručnosti,
- dôslednosť a vytrvalosť,
- sebadisciplína.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre osoby so ZP:
    Áno