Obľúbené stredisko - operátor výroby PC v Pardubiaicah - máme aj UBTOVANIE aj DOPRAVU ZDARMA!

21.09.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce Pardubice ČR
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 15500 - 23000 CZK
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nepremeškajte príležitosť!

Práca v ČR - Pardubice!!!

Svetoznámy výrobca prijíma nových pracovníkov - neváhajte!

Pracovná ponuka na pozíciu operátor výroby autorádií!

Ak máte chuť pracovať, neváhajte....

ZABEZPEČÍME VÁM UBYTOVANIE aj DOPRAVU!
Čo ponúkame:
- práca v príjemnom prostredí
- pozícia pre ženy, mužov, páry - ubytovanie nie je problém
- mzda cca 95 Kč na hodinu v čistom s príplatkami
- pravidelné týždenné zálohy
- 8 - 12 h pracovné smeny, výhodou je zmenový kalendár
- UBYTOVANIE HRADENÉ zamestnávateľom
- práca v čistom klimatizovanom prostredí pre známu spoločnosť
- práca na českú pracovnú zmluvu
- práca pre českého zamestnávateľa
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis
Alebo zavolajte 0911337826

Iné výhody:

UBYTOVANIE aj DOPRAVA ZDARMA
starostlivosť koordinátorov
možnosť záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- šikovnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny