ČSOB

Brigáduj na kontaktnom centre v ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. Ponor sa hlbšie do sveta bankovníctva a využi znalosti zo školských aj mimoškolských projektov. Príď brigádovať a pracovať na sebe do ČSOB! Si komunikatívny a vieš si poradiť v každej situácii? Baví Ťa pomáhať druhým? Tak poď pracovať k nám! Tvojou hlavnou úlohou bude spracovanie digitálnych požiadaviek klientov s potrebou ich kontaktovania.

Upresnenie platových podmienok

5,50 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda sa pohybuje 5,50€/hod
dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole
príjemné pracovné prostredie
získanie praxe
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-IK

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Daj nám o sebe vedieť, ak:
*Si študent denného štúdia na VŠ a máš záujem o dlhodobú brigádu
*Si komunikatívny
*Máš proaktívny prístup ku klientom
*Rád sa učíš nové veci
*Práca v MS Office ti nerobí problém
*Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita sú tvojimi hlavnými črtami
*Prax v oblasti komunikácie s klientom VÝHODOU

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie