Sanitárka

22.08.2019 SOFYC Clinic, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešov
Prešovský kraj; okres Prešov; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Sanitár
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonávanie základnej dezinfekcie a starostlivosť o pomôcky a prostredie
- starostlivosť o posteľ pacienta, posteľnú a osobnú bielizeň
- zabezpečuje odsun biologického materiálu na vyšetrenie
- spolupracuje s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi
- dodržiava hygienicko - epidemilogicky režim pracoviska
- obsluha prístrojovej techniky na operačnej sále
- príprava pomôcok a špeciálneho zdravotníckeho materiálu
- asistencia pri výkone hygienickej starostlivosti o pacienta, manipulácii a poholovaní pacienta, rôznych operačných zákrokoch zodpovednej inštrumentárke, lekárovi a sestre na operačnej sále

Iné výhody:

práca v mladom dynamickom a perspektívnom kolektíve, možný kariérny rast, flexibilná pracovná doba, zaujímavá práca v rôznych odboroch na klinike jednodňovej chirurgie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

zodpovednosť, dochvínosť, flexibilnosť, lojálnosť, ústretovosť, komunikatívnosť, ochota sa učiť