Zdravotná sestra

03.08.2021 SOFYC Clinic, s.r.o.
Miesto práce: Prešov
Prešovský kraj; Okres Prešov; Prešov
Pozícia / odvetvie: Sestra, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 950 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonávanie základnej dezinfekcie a starostlivosť o pomôcky a prostredie
- príprava pacienta, starostlivosť o pacienta, vedenie evidencie pacienta, asistovanie pri zdravotných úkonoch
- odber biologického materiálu na vyšetrenie
- vyšetrovanie biologického materiálu
- dodržiavanie hygienicko - epidemilogického režimu pracoviska
- príprava pomôcok a špeciálneho zdravotníckeho materiálu

Benefity a ďalšie výhody:

práca na ambulancii, pracovný čas od 7:00 do 15:00
spolupráca s klinikou jednodňovej chirurgie
práca v mladom dynamickom a perspektívnom kolektíve, možný kariérny rast,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

pracovitosť, precíznosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, flexibilnosť, lojálnosť, ústretovosť, komunikatívnosť, ochota sa učiť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

klinika jednodňovej chirurgie

Oblasť pôsobenia:

Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Adresa:

SOFYC Clinic, s.r.o.
Bardejovská 24
Prešov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Ivana Mazúrová
Bardejovská 24, Prešov, 080 06, Slovenská republika
Tel: 0948 262 985