ČSOB

Produktový manažér pre ČSOB Bratislava, zástup za MD/RD Zástup za materskú dovolenku

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*sledovanie a analýza požiadaviek a potrieb klientov v oblasti úverov na bývanie
*návrh politiky cenotvorby (poplatky, úrokové sadzby) v rámci daného produktového portfólia
*príprava podkladov pre marketingové aktivity a priame kampane vrátane stanovenia kľúčových obchodných faktorov pre predajné siete
*analýza obchodných výsledkov banky vo zverenej oblasti
*navrhovanie a vedenie projektov zameraných na zisťovanie a analýzu potrieb klienta
*vyhodnocovanie klientskeho portfólia

Upresnenie platových podmienok

od 1200 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 200 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú #LI-MA

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie, matematiky
*prax v bankovom sektore alebo v telco sektore výhodou
*samostatný a aktívny prístup k riešeniu úloh
*precíznosť, iniciatívnosť, kreativita
*prehľad o bankovom a poistnom sektore
*MS Office na užívateľskej úrovni (MS Excel – na pokročilej úrovni)
* znalosť anglického jazyka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie