Upratovačka predajne s oblečením - Bratislava

21.08.2019 C Clean Services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pribinova 8, Bratislava
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
5€ netto/hodina
Termín nástupu do práce: od 26.8.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame pracovné miesto na dohodu, na ranné upratovanie predajne s oblečením v Bratislave (jedná sa o nákupné centrum - EUROVEA).

Náplň práce - vysávanie priestorov obchodu, utieranie prachu, stieranie podláh, vynášanie smetí..

Ide o ranné upratovanie 5x do týždňa, od 7:30 - 10:00 hod.

V prípade záujmu o danú pozíciu nás neváhajte kontaktovať na t.č. - 0911633013 alebo na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť