Tlmočník so španielskym a anglickým jazykom v teréne (Ref. č.: PR/021754)

17.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Prekladateľstvo a tlmočníctvo, Vzdelávanie a školstvo, Reality a stavebníctvo; Administratívny pracovník, Prekladateľ, Prípravár stavieb, Rozpočtár, kalkulant, Stavebný inžinier, Stavebný majster, Stavebný technik, Tlmočník
Ponúkaný plat (základná mzda): od € 2000 brutto výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Plnenie úloh zadané stavbyvedúcim
* Komunikácia s podzhotoviteľom/dodávateľom
* Poskytovanie prekladov a tlmočenie pre potreby stavby
* Koordinácia materiálu a sledovanie bezpečnosti
* Dohľad nad pracovníkmi a používaním strojov
* Zabezpečenie školení, sledovanie dochádzky
* Riešenie problémov a podávanie hlásení
* Práca v teréne

Iné výhody:

* Na základe skúseností kandidáta sa uvedená mzda môže zvýšiť
* Finančné bonusy
* Možnosť profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Španielsky jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Španielsky a/alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* Prax v stavebníctve, prípadne SŠ alebo VŠ v stavebníctve výhodou