Referent/ka cestovnej kancelárie - Zvolen

04.09.2019 AGRITOURS Slovakia, Cestovná kancelária, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Zvolen
Zvolen
Sokolská 67
96001

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- výhodný odmeňovací systém
- príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
- koncoročné odmeny podľa výkonnosti
- občasné služobné cesty
- zľavy na relax/wellness pobyty
- príspevok na dovolenku s čerpaním v lete
- teambuildingové aktivity
- darček na narodeniny, meniny, pri narodení dieťaťa, k svadobnému dňu
- ovocie do práce
- práca PON-PIA (v sob máme zatvorené)
- moderné priestory CK s možnosťou parkovania
- po skúšobnej dobe v prípade záujmu služobné auto
- možnosť zabezpečenia ubytovania na prvé 3 mesiace práce bezplatne
Základná zložka mzdy (brutto) : 750,-EUR - 950,-EUR

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:15. 9. 2019Informácie pre záujemcu:Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.
E-mailom budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a pozveme ich na výberové konanie, ktoré sa uskutoční vo Zvolene medzi 16/09 - 27/09/2019. O presnom termíne budeme pozvaných uchádzačov informovať. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Náplň (druh) práce
Radi organizujete výlety po Slovensku pre Vás a Vašich priateľov zo zahraničia? Baví vás cestovný ruch? Ste flexibilný, zodpovedný, samostatný? Baví Vás komunikácia v angličtine? Administratíva Vám ide od ruky?
Ak ste odpovedali na všetky otázky kladne, hľadáme práve Vás do nášho teamu!

Cestovná kancelária AGRITOURS SLOVAKIA pôsobí na Slovensku už 15 rokov. Zameriavame sa na predaj lyžiarskych zájazdov, jazykových pobytov v zahraničí, pracovné cesty a podujatia, vrámci našej značky DiscoverSlovakiaTours predávame Slovensko ako destináciu v zahraničí (incoming).

V súčasnosti obsadzujeme pre našu prevádzku vo Zvolene pozíciu Referent CK - pre značku DiscoverSlovakiaTours:
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- vedenie dokumentácie a príprava podkladov k zájazdom
- príprava prezentácií zájazdov pre klientov
- tvorba ponuky a kalkulácií zájazdov
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a e-mailom, predaj zájazdov partnerom

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- znalosť anglického jazyka je nutná, iného cudzieho jazyka je výhodou
- poznanie Slovenska a jeho atraktivít je výhodou
- zmysel pre detail
- samostatnosť
- s veľmi dobrými zručnosťami time managementu

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

AGRITOURS Slovakia, Cestovná kancelária, s.r.o.
Haličská cesta 28
98401 Lučenec
Slovensko
Tel: +421455361156