Hľadáme skladníka. Priemerná mzda 800-850€/brutto

15.10.2019 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 660 - 850 EUR
660€ brutto +osobné ohodnotenie 85€/brutto a dochádzkový bonus 55€/brutto+ príplatky za zmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* obsluha VZV,
* nákladka a výkladka hotových výrobkov podľa rozpisu,
* príprava materiálu potrebného pre výrobu,
* zabezpečenie materiálu na pracoviskách,
* odvoz a uskladnenie komponentov a materiálu,
* zabezpečenie odvozu hotových výrobkov a ich uskladnenie,
* inventúry,
*nutnosťou je aktívny vodičský preukaz- raz mesačne výjazd do externej firmy
* iné pomocné práce v sklade.

Iné výhody:

* práca v prosperujúcej spoločnosti
* VZV školenie vieme zabezpečiť

Ďalšie benefity:
Polročný, ročný bonus, pitný režim, darčeky pri príležitosti Veľkonočných a vianočných sviatkov.
Odmeny pri životných a pracovných jubileách, pri narodení dieťaťa, darovaní krvi

Informácie pre uchádzača:

* nutnosť VP skupina B
* platný preukaz VZV výhodou, nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* ochota pracovať na zmeny
* zodpovednosť