Hľadáme stavebných odborníkov s nemeckým jazykom

16.09.2019 PSS SCHWEIZ AG
Miesto práce: Zurich
Aargau
Luzern
Zug
St.gallen

Švajčiarsko
Typ pracovnej ponuky: Maliar, natierač, Stolár, Tesár, Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5000 - 6000 EUR
Týždenne vyplácanie
Detské prídavky podľa švajčiarskeho systému
Termín nástupu do práce: od 21.8.2019 do 31.8.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Potrebná prax vo vašom odbore . Nehľadáme žiadne partie ani pomocníkov

Iné výhody:

Stala asistencia nášho Teamu počas pobytu vo švajčiarsku

Informácie pre uchádzača:

švajčiarska pracovná zmluva
podmienka je nemecky jazyk a automobil

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

personálna agentúra pôsobiaca v oblasti stavebníctva

Adresa:

PSS SCHWEIZ AG
Buchelirainstrasse 11
Rorschach
Švajčiarsko
www.pssag.ch/

Kontaktné údaje:

Sandro Cotardo
Buchelirainstrasse 11, Rorschach, 9400, Švajčiarsko
Tel: +41786478033