Ibm

Chceš získať zmysluplnú stáž v oblasti financií už počas svojho štúdia?

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Aj tento rok otvárame jesenné kolo úspešného INTERNSHIP programu, počas ktorého máš možnosť vyskúsať si, aké je to pracovať vo finančnom centre v nadnárodnej korporácií.

‘IBM Finance Internship program’ ti umožní zanechať TVOJU stopu v IBM, spoznať rôzne finančné oblasti a oddelenia, získať pracovné skúsenosti a neoceniteľný prehľad o IBM.

Nepotrebuješ predchádzajúce skúsenosti v oblasti financií. Zaujíma nás TVOJ potenciál.

Ponúkame prácu na polovičný úväzok na obdobie jedného roku (22,5 hodín/týždeň). Prihlás sa čo najskôr a navštív Assessment centrum v septembri 2019.

Čo potrebuješ vedieť:
• Rozprávať po anglicky
• Vedieť logicky rozmýšľať
• Prejaviť záujem o podnikové finančníctvo a byť flexibilný

Čo Ti ponúkame:
• Atraktívny plat a benefity
• Zmysluplnú náplň práce od prvého dňa nástupu
• Zaškolenie a vzdelávanie počas celého roka
• Buddy program
• Kontakt a spätnú väzbu od skúsenejších kolegov
• Možnosť získať plný pracovný úväzok v IBM

POZOR!! Máme limitované množstvo pracovných pozícií! POSLEDNÉ PRIHLÁŠKY BERIEME DO PONDELKA, 23.9.2019!! PRIHLÁS SA UŽ DNES!

V prípade otázok napíš na email

Upresnenie platových podmienok

620 EUR gross mesačne

Termín nástupu do práce

Druh pracovného pomeru

brigáda, internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie