ČSOB

Produktový manažér – špecialista pre vývoj ČSOB WEB Portálu

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Náplň práce: Analýza životného cyklu (vývoj a prevádzka) bankových systémov elektronických distribučných kanálov. Stanovovanie cieľov ich vývoja a predkladanie návrhov budúcej stratégie vývoja
*Tvorba obchodných zadaní pre vývoj nových a úpravu existujúcich funkcionalít za zverenú oblasť
* Spolupráca pri tvorbe a úprave procesov zabezpečujúcich zriadenie a správu klientov a služieb elektronického bankovníctva
* Spolupráca pri tvorbe a úprave internej a externej dokumentácie, zmlúv a obchodných podmienok pre služby elektronického bankovníctva
* Participácia na tréningoch a školeniach za zverenú oblasť
* Participácia na príprave a vykonávaní funkčných akceptačných a SMOKE testoch za zverenú oblasť
*Prečo pracovať s nami:
* práca v tíme skúsených špecialistov
* agilné prostredie (práca v SCRUM teame) s progresívnymi postupmi spolupráce
* podieľanie sa na celobankových projektoch bankových distribučných kanálov a elektronického bankovníctva pre externých (klientov banky) a interných (zamestnancov banky) používateľov
* samostatnosť a sloboda v rozhodovaní
* možnosť sa učiť a vzdelávať (podpora certifikátov a školení)
* otvorený a priateľský mladý kolektív a ľudský prístup
* príjemné pracovné prostredie v novej centrále spoločnosti ČSOB

Upresnenie platových podmienok

od 1 400 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda od 1400 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

* Ukončené štúdium VŠ charakteru
* Aktívna znalosť anglického jazyka - schopnosť komunikovať písomne aj ústne v rámci medzinárodného pracovného tímu
* Aktívny prístup k riešeniu úloh a schopnosť pracovať podľa striktného časového plánu
* Samostatné analytické myslenie, schopnosť zanalyzovať problém a zvoliť optimálny postup pri jeho riešení
* Schopnosť samo-štúdia, získavania poznatkov z projektovej dokumentácie
* Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme
* Nástup možný ihneď

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie