Špecialista/-ka pre rozvoj distribučných sietí

13.09.2019 Union zdravotná poisťovňa a.s.
Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Obchod, Zákaznícka podpora; Administratívny pracovník, Back office špecialista, Obchodný referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100
od 1100€ brutto (finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávate férový prístup a príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Aktuálne hľadáme novú posilu na pozíciu Špecialista/-ka pre rozvoj distribučných sietí (zástup počas MD/RD)

  • zabezpečovať tvorbu, realizáciu a spoluprácu pri vyhodnocovaní obchodných kampaní a súťaží pre distribučné siete
  • monitorovať a spracovávať reporting výsledkov a obchodných aktivít distribučných sietí
  • zabezpečovať administratívne a organizačné činnosti súvisiace s podporou predaja v rámci úseku distribučných sietí
  • evidovať cross-sellové a up-sellové kampane v rámci úseku distribučných sietí
  • koordinovať a organizovať porady,workshopy a konferencie úseku, pripravovať materiály - pozvánky, prezenčné listiny, zápisy, podklady na poradu a ostatné podklady podľa pokynov nadriadeného zamestnanca a zamestnávateľa
  • spolupracovať s marketingovým oddelením pri realizovaní marketingových činností a akcií úseku
  • realizovať činnosti v rámci súťaží úseku distribučných sietí
  • zabezpečovať evidenciu a monitoring čerpania rozpočtov úseku distribčných sietí
  • vypracovávať usmernenia, pokyny a smernice a distribuovať operatívne informácie určené úseku
  • vypracovávať a zadávať požiadavky na zmenu prístupových práv užívateľov úseku v informačných systémoch na základe požiadavky nadriadeného
  • spolupracovať podľa pokynov nadriadeného zamestnanca na príprave, tvorbe, rozdelení obchodných plánov v rámci úseku
  • spracovávať reporting podľa požiadaviek nadriadeného

Iné výhody:

  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu, skrátený pracovný čas každý deň o 15 minút.
  • Poskytujeme dovolenku na viac pre lojálnych zamestnancov. Myslíme tiež aj na osamelých rodičov, tehotné kolegynky, ale i na rodičov prváčikov, ktorým poskytujeme pracovné voľno.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity (napríklad hradíme účastnícky poplatok na niektorých podujatiach).
  • a v neposlendom rade je tu možnosť využiť zľavy na produkty Union poisťovne

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV spolu s motivačným listom. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim buducim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

  • efektívna komunikácia
  • proklientska orientácia
  • vedenie ľudí
  • orientácia na riešenie a výsledok
  • orientácia na podnikanie
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • analytické myslenie
  • kreativita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zahraničnou verejnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vznikla na základe rozhodnutia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR zo dňa 13. 2. 2006, ktorý udelil spoločnosti Eureko B. V. licenciu na poskytovanie verejného zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a. s. je rovnako ako jej sesterská spoločnosť Union poisťovňa, a. s. členom silnej eúrópskej poisťovacej skupiny Eureko B.V. so sídlom v Holandsku. Eureko je lídrom na trhu zdravotného poistenia v Holandsku, Grécku a na ďalších rozvíjajúcich sa trhoch v strednej a vo východnej Európy.

Oblasť pôsobenia:

Povinné sociálne zabezpečenie

Adresa:

Union zdravotná poisťovňa a.s.
Karadžičova 10
Bratislava
Slovenská republika
www.union.sk

Kontaktné údaje:

Katarína Rolfesová