Predavač/ka syrov a pečiva

30.07.2019 Jozef Badánik - BADAS
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Ružomberok
Ružomberok
Salaš Krajinka, Černová 556
03406

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca v stabilnej spoločnosti. Zabezpečujeme dopravu do zamestnania a späť.
Záleží nám na spokojnosti zamestnancov. Poskytujeme zamestnanecké výhody a benefity. Dobré pracovné prostredie a príjemná atmosféra na pracovisku je doplnená sociálnymi benefitmi. Usporadúvame rôzne akcie pre zamestnancov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
630 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Predavačka do predajne vlastných výrobkov (pečivo a mliečne výrobky) vykonáva všetky práce spojené s predajom.
• Pri svojej práci dodržiava predpisy o ochrane a bezpečnosti pri práci, hygienické a požiarno-bezpečnostné predpisy.
• Obsluhuje zákazníkov a predáva výrobky s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar.
• Zaznamenáva nákupné položky do registračnej pokladne.
• Prijíma hotovosť v domácej a cudzej mene, stravné lístky, nákupné poukážky a platobné karty; vydáva hotovosť za uskutočnený nákup.
• Predáva doplnkový tovar v okolí pokladne.
• Zodpovedá za hotovosť v pokladni, prepočítava a odovzdáva dennú tržbu.
• Podľa dispozícií svojich nadriadených plní i ďalšie nevyhnuté práce
na prevádzkach firmy.
Vítané skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 20:00

Práca na zmeny:
turnusová práca

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • osobnostný rozvoj

Ďalšie požiadavky:

Na výkon tohto zamestnania sa vyžaduje nasledovný certifikát:
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov ( zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č.355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 odst.1)

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • pozornosť
  • sebaovládanie
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Jozef Badánik - BADAS
K.Salvu 12
03401 Ružomberok
Slovensko
Tel: +421905240066