Manažér kvality

31.08.2019 HRman, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Veľké Kosihy
94621

Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Obchod; Finančný manažér, Manažér kvality, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Základná zložka mzdy 2500€

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medených a hliníkových drôtov.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
• Riadenie, plánovanie, organizácia a kontrola procesov a postupov súvisiacich s manažmentom kvality,
• dohliadanie na schvaľovací proces homologizácie,
• koordinácia a manažment interných a externých auditov kvality (zákazník, ISO, VDA, UL, TS a iné),
• kontrola a spolupodieľanie sa na riešení NCRs,
• tvorba a implementácia indikátorov kvality nevyhnutných pre hodnotenie a kontrolu produktov a procesov,
• podieľanie sa na tvorbe a implementácii štandardov kvality surovín, procesov a produktov,
• vedenie a trénovanie zamestnancov,
• podieľanie sa na skúmaní kvality v rámci procesu neustáleho zlepšovania,
• zodpovednosť za systém manažérstva kvality, jeho aktualizáciu a implementáciu,
• hodnotenie a testovanie kvality dodávateľov,
• komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

HRman, s.r.o.
Prešovská 41
94901 Nitra
Slovensko
Fax: 0376558886