Kuchár

11.10.2019 ŽOS Vrútky a.s.
Miesto práce: ŽOS Vrútky, a.s. Dielenská Kružná 2, Vrútky
okres Martin
Typ pracovnej ponuky: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 900 EUR
Termín nástupu do práce: od 16.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 15.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava a spracovávanie jedál. Vykonávanie súvisiacich pracovných činností.

Iné výhody:

Ponúkame:
- príplatky a odmeny v zmysle Kolektívnej zmluvy
- 13. a 14. plat
- vianočná odmena
- preplácanie nadčasov
- pracovné jubileá do 860 EUR
- príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR
- príspevok darcom krvi do 166 EUR
- teplá strava, pitný režim, cez víkend gastrolístky
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a ich
rodinných príslušníkov

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklad o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte! Po prehodnotení žiadostí o zamestnanie termín výberového konania pre pozvaných uchádzačov bude včas oznámený. Budú posudzované len žiadosti uchádzačov z Vrútok a najbližšieho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

vyučný list v odbore kuchár
Zdravotná spôsobilosť na vykonávanie pracovnej činnosti v stravovacích zariadeniach (zdravotný preukaz)
Pracovná doba pondelok - piatok na jednu smenu od 05.30 hod - do 14.00 hod.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou. Významná pozícia spoločnosti na domácom trhu železničných koľajových vozidiel tvorí pevný základ pre ďalšie úspešné investície do nových produktových rád a expanziu na nové trhy. ŽOS Vrútky a.s. predstavuje zákaznícky orientovanú firmu v oblasti výroby a modernizácie vlakových súprav, osobných vozňov a lokomotív a je výhodným partnerom pre dodávky náhradných dielov spaľovacích motorov lokomotív s projekciou nielen v Slovenskej republike, ale i v európskom priestore.

Produkty:
Vozne
Prímestské vlakové jednotky
Lokomotívy
Spaľovacie motory
Elektrické stroje
Strojárne

Oblasť pôsobenia:

Výroba železničných lokomotív a vozového parku

Adresa:

ŽOS Vrútky a.s.
Dielenská Kružná 2
Vrútky
Slovenská republika
www.zos-vrutky.sk

Kontaktné údaje:

Drahoslava Kovalčíková
Dielenská Kružná 2, Vrútky, 038 61, Slovenská republika