Dátový analytik

16.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Nebudete iba analytik, budete dôležitou súčasťou tímu BigData v Slovak Telekome. Budete nielen posila, ale aj kamarát pre kolegov. Druhá možnosť je dobrovoľná, pre nás však veľmi dôležitá. Ako dátový analytik budete mať prístup k obrovskému množstvu dát, v ktorých budete pátrať po súvislostiach, ktoré nás posunú zas o kus ďalej.
Ponúkneme Vám k tomu dobré podmienky, najnovšie technológie, potrebné vzdelanie aj kontakty na expertov z odboru nielen u nás ale aj vo svete. Buďte jedným z nás.
Vašou náplňou práce bude:
- hlavne analýza dát od zákazníkov, ich vizualizácia a interpretácia za pomoci Hive, Apache Spark, Jupyter Notebook, Tableau
- navrhovať a podieľať sa na implementácií dávkových a real-timeových dátových tokov
- podieľať sa na vývoji procesov pre automatizáciu, vývoj, testovanie a nasadzovanie
- dizajn a vývoj dátových modelov
- práca s platformou Cloudera Hadoop
- interakcia s jazykmi (Python, SQL, HiveQL, Scala, Bash..)
- spolupráca naprieč spoločnosťou (CRM, digitál, segment, IT alebo sales)
- fungovať spolu s nami agilne a efektívne
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
od 1400€ (viac pre skúsenejšieho kandidáta)
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás veľké výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov. Okrem toho Vám ponúkame: - ročný finančný bonus - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...) - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - flexibilný pracovný čas - kompenzácia pri práceneschopnosti - 4 dni osobného voľna (nad rámec dovolenky)
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Všeobecne požadované znalosti:
Osobnostné predpoklady:
iniciatíva a proaktivita - schopnosť tvoriť priority - orientácia na výsledok a cieľ - koncepčné myslenie - flexibilita - dôslednosť.
Koho hľadáme?
Niekoho, koho baví programovanie.
Nadšenca pre dáta a analýzy.
Výhodu bude mať skúsený používateľ ETL nástrojov, ktorý má znalosti s Docker a Kubernetes, machine learningom, umelou inteligenciou, vizualizačnými metódami a nástrojmi.
Schopného tímového hráča, ktorý dokáže pracovať na viacerých analytických projektoch.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Michaela Tašková
 
Reaguj na ponuku