Manipulant v Kočovciach

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • manipulacia s materialom a zásobovanie na úseku montáže s cieľom zabezpečiť plynulosť výroby
  • kontrola vyskladneného materiálu, sledovanie spotreby
  • dopĺňanie stanoveného množstva materialu priamo na montážne linky
Benefity a ďalšie výhody:
  • hrubá mzda 773,14 EUR/ mesiac + príplatky v zmysle zákona
  • rast základnej mzdy po skúšobnej dobe na 831,77 EUR/ mesiac
  • variabilná zložka mzdy
  • príplatok za nepretržitú prevádzku
  • príplatok za odpoludňajšiu zmenu
  • extra bonus za prácu vo sviatok 20 EUR / zmena
  • extra bonus za nadčasovú prácu 20 EUR / zmena
  • bezplatná doprava z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Piešťan, Myjavy a Starej Turej
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na stravu aj prípade ak zamestnanec nevyužije firemnú jedáleň
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • preukaz na vzv (ručne vedená manipulačná technika)
  • dobrý zdravotný stav ( práca v stoji, práca v noci )
  • ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať