Konsolidátor

17.09.2019 METRO Cash and Carry SR s.r.o.
Miesto práce: Slovenská republika; okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hlavnou náplňou práce je samostatná príprava tovaru na základe objednávky zákazníka, komunikácia s oddeleniami, výpomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru. Práca v 3-zmennej prevádzke, prevažne poobedné a nočné zmeny.

Iné výhody:

* Ponúkame nástupnú mzdu na pozíciu "Konsolidátor distribúcie" 624 €
* Kompletné vstupné zaškolenie
* Pracovný pomer na dobu neurčitú
* Obdržíte zlatú metro kartu na nákup a k tomu počas roku pripíšeme nielen kredit 432 € ale naviac aj 5%-tný spätný bonus za každý Váš nákup
* Za pracovné výročie Vám podľa odpracovaných rokov garantujeme odmenu vo výške 200€, 400€ , 600€ a 800€
* Za odporučenie nového zamestnanca Vám vyplatíme 150€
* Stravovanie vo firemnej reštaurácii
* Poskytneme Vám príspevok pri Vašej svadbe a narodení dieťaťa vo výške 100€
* 5 dní voľna nad rámec zákona
* Pomáhate darovaním krvi? My Vás podľa počtu odberov za to odmeníme až do výšky 165€
* Mzda najneskôr do 10.dňa v nasl. mesiaci
* V rámci kultúry a zábavy organizujeme Vianočné večierky, Deň detí, Mikuláš,

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Upozornenie: Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite motivačný list spolu so životopisom v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu – meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, životopis, motivačný list, fotografia pre spoločnosť METRO Cash & Carry SR s.r.o., Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti, prostredníctvom internetových stránok, v rámci počítačovej siete, za účelom uchádzania sa o pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak zanikne najneskôr po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia, alebo v deň oznámenia/potvrdenia o ich skartovaní

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.

Oblasť pôsobenia:

Nešpecializovaný veľkoobchod

Adresa:

METRO Cash and Carry SR s.r.o.
Senecká cesta 1881
Ivanka pri Dunaji
Slovenská republika
www.metro.sk

Kontaktné údaje:

Tel: +421 45 52 10 141