Kuchár, Kuchárka, pizzerista

19.08.2019 Lukáš Tabaček

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ulica 1. Mája 699
Žilinský kraj; okres Liptovský Mikuláš; Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava jedál alebo pizze podľa stanoveného jedálneho lístka
Zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
Dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
Zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
Dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Iné výhody:

- finančné bonusy a odmeny,
- zamestnanecké stravovanie,

Informácie pre uchádzača:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B