Vodič kafilérneho vozidla

17.09.2019 Dan - Slovakia Agrar, a.s.
Miesto práce: Slovensko
okres Dunajská Streda
Veľký Meder
Nový Dvor NULL
93201
Slovensko, Nitriansky kraj
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Komárno

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,93 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky,
- zaujímavý balík benefitov (300 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),
- jazykové kurzy
- priestor pre kariérny rozvoj
- pravidelné teambuildingové akcie
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,93 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvoDoprava

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Náplň (druh) práce
- Zber a odvoz uhynutých zvierat z fariem zamestnávateľa podľa potreby do kafilérie
- Vedenie zákonom stanovenej evidencie a dokumentácie potrebnej k odvozu uhynutých zvierat
- Denné čistenie a dezinfekcia kafilérneho vozidla
- Pravidelná údržba a starostlivosť o kafilérne vozidlo

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)
Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E

Ďalšie požiadavky:

- bezúhonnosť, seriózny prístup k práci, flexibilita

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Dan - Slovakia Agrar, a.s.
93201 Veľký Meder
Slovensko
Tel: +421911105423