SAP SECURITY - NITRA (Ref. č.: PR/021738)

03.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Databázový analytik, IT architekt, IT konzultant, IT/Technical Support Specialist, Programátor, Špecialista na IT bezpečnosť
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000 (v závislosti od skúseností) strop nemáme určený
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Znalosť metodiky implementácie zabezpečenia aplikácie SAP
* Skúsenosti so SAP HANA S4 security, Fiori Security, a/alebo SAP HANA DB
* Implementácia SSO alebo IDM

Iné výhody:

* 13ty plat
* preplácanie cestovných nákladov
* príspevok na relokáciu
* jazykové kurzy
* možnosť diskutovať o HO

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* 3 roky skúseností v rámci SAP Security Basics
* Výborný v "trouble shooting" v rámci SAP systému
* Výhodou - skúsenosti s CSI Authorization Auditor, Emergency Request, Automated Request Engine