Reprezentant telefonického predaja

12.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice
okres Košice
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracujte v dynamickom a flexibilnom tíme plnom rôznych zaujímavých výziev a cieľov.

Sme súťaživí a vieme dobre komunikovať s ľuďmi. Zákazníkom pomáhame vybrať si z našich produktov a služieb. Aktívne im ponúkame paušály, telefóny, internet, televíziu, ale aj špeciálne služby a novinky ako napríklad SmartHome. Sme odborníci, ktorých zákazníci kontaktujú, keď potrebujú poradiť alebo rýchlo niečo vyriešiť.

Čomu sa budete venovať?
Aktívne oslovovať zákazníkov, a pomáhať im vybrať si z našich služieb to, čo im bude ušité na mieru:

• odpovedať na ich otázky ohľadom našich služieb
• prezentovať sa konštruktívno – konzultačným spôsobom predaja a dbať na spokojnosť zákazníka
• riešiť s nimi rôzne situácie od výšky faktúry po zmenu či aktiváciu konkrétnej služby

Všetko Vám najprv dôkladne vysvetlíme a zaškolí Vás náš profi tím trénerov a koučov. Tí majú pre Vás pripravený tréningový plán, s ktorým budete v obraze a dobre pripravení na prácu so zákazníkmi.

Spokojnosť zákazníka súvisí aj s našou dostupnosťou, preto pracujeme v pracovné dni (Po-Pi) od 8:30 – 16:45.

Ponúkaný plat (základná mzda):
650 EUR
Upresnenie platových podmienok:
650 €
Iné výhody:
Čo Vám ponúkame: Celková mzda po zaškolení sa pohybuje od 1000 € vyššie => základná mzda je 650 € + mesačná variabilná zložka mzdy je v priemere 400 € - v závislosti od tvojich individuálnych výsledkov. Príjem si vďaka variabilnej zložke mzdy, ktorá odráža plnenie Vašich predajných cieľov, viete vo veľkej miere ovplyvniť sami. Ponúkame Vám aj: • neobmedzený zamestnanecký paušál s mobilom a 20 GB dát + 50 € kredit na prečerpanie (platba SMS cestovných lístkov, SMS parkovanie, ďalšie mobilné služby) + DEEZER zadarmo - streamingová hudobná služba, ktorá vám ponúka prístup k viac ako 40 miliónom hudobných skladieb • MAGIO TV budete mať u nás zadarmo, ďalšie produkty Telekomu Vám dáme za výhodné ceny alebo ich budete môcť testovať zadarmo • STRAVENKY v hodnote 4,50 € za odpracovaný deň Vám poskytneme cez gastrokartu akceptovanú v širokej sieti prevádzok a obchodov • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry pravidelne organizujeme Dni zdravia, kde môžete zistiť, ako „na tom ste“ s rôznymi zdravotnými parametrami; pre športovcov máme v ponuke MultiSport kartu • vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení • rôzne motivačné súťaže, v ktorých môžete vyhrať napríklad aj dovolenku do Tenerife
Termín nástupu do práce:
6.9.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Koho hľadáme?
Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním, ktorý zvláda zákazníkov s úsmevom. Na pohovore nás bude zaujímať…
• ako riešite niektoré situácie so zákazníkmi
• aký je váš vzťah predaju
• aj ako zvládate stresové situácie

skúsenosti s prácou so zákazníkom výhodou

Užívateľská znalosť práce s PC