Skladník

29.08.2019 Daejung Europe s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Ilava
Nová Dubnica
Priemyselná 981/3
01851
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Obchodná 4063/41, 01841

okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,58 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

* Motivačná zložka k fixnej zložke až do výšky 1,00€/hod.
* Dochádzkový bonus 50€, príplatky a nadčasové bonusy , systém "nájdi svojho kolegu" (príspevok pri odporučení kandidáta na voľnú pracovnú pozíciu vo výške 200€), príplatky za nočnú prácu, prácu vo sviatok a cez víkendy,
* Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, dodávateľ pre automobilový priemysel
* Progresívny systém odmeňovania s ohľadom na dosiahnuté výsledky mimo základného mzdového hodnotenia
* Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
* Systém školení, vzdelávania
* Možnosť kariérneho rastu
* Možnosť využívať firemný autobus
* Motivujúci sociálny program.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,58 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
1. Príjem a výdaj materiálu a produktov, preberanie a prekladanie materiálu, výdaj materiálu podľa systému FIFO,
2. Zabezpečenie plynulosti dodávok expedovaného materiálu,
3. Pravidelné zásobovanie produkcie,
4. Vystavovanie dodacích a preberacích listov,
5. Obsluha vysokozdvižného vozíka,
6. Spolupráca pri inventarizácii a evidencii majetku,
7. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
8. Práca v systéme ESO9,
9. Dodržiavanie BOZP a PO, a všetkých interných predpisov spoločnosti
10. Plní pokyny nadriadeného pracovníka.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Daejung Europe s.r.o.
Obchodná 4063/41
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Fax: 0424424103