Expedient

27.08.2019 Daejung Europe s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Ilava
Nová Dubnica
Priemyselná 981/3
01851

okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Špeditér, prepravca
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,63 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Motivujúci sociálny program.
- Stabilná práca v renomovanej výrobnej spoločnosti s perspektívou vývoja.
- Dochádzkový a nadčasový bonus.
- Zabezpečenie zmluvnej autobusovej dopravy do zamestnania.
- Motivačná zložka k fixnej zložke až do výšky 1,20 €/hod.
- Odmena až do 200€ za odporúčanie kandidáta pre našich kmeňových zamestnancov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,63 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
1. Príjem a výdaj výrobkov so skenerom na sklad a zo skladu – platí iba pre prevádzku Nová Dubnica,
2. Kontrola a príprava expedovaného materiálu (príjem a výdaj materiálu a produktov), preberanie a prekladanie materiálu, expedovanie materiálu podľa systému FIFO,
3. Zabezpečenie plynulosti dodávok expedovaného materiálu,
4. Evidencia expedovaných produktov,
5. Pravidelné zásobovanie produkcie prázdnymi obalmi,
6. Vystavovanie dodacích a preberacích listov,
7. Obsluha vysokozdvižného vozíka,
8. Spolupráca pri inventarizácii a evidencii majetku,
9. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
10. Práca v systéme ESO9,
11. Dodržiavanie BOZP a PO,
12. Plní pokyny nadriadeného.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Oprávnenie vodič vysokozdvižného vozíka (vr. sk. C).

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Daejung Europe s.r.o.
Obchodná 4063/41
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Fax: 0424424103