Operátor výroby

29.08.2019 Daejung Europe s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Ilava
Nová Dubnica
Priemyselná 981/3
01851

okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,53 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Motivujúci sociálny program.
- Stabilná práca v renomovanej výrobnej spoločnosti s perspektívou vývoja.
- Zabezpečenie zmluvnej autobusovej dopravy do zamestnania.
- Motivačná zložka k fixnej zložke až do výšky 1,57€/hod.
• Dochádzkový bonus, nadčasové bonusy, systém "nájdi svojho kolegu" (príspevok pri odporučení kandidáta na voľnú pracovnú pozíciu vo výške 200€), príplatky za nočnú prácu, prácu vo sviatok a cez víkendy,
• Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
• Systém školení, vzdelávania, kurzy anglického jazyka
• Možnosť využívania krytej plavárne a firemného fitness centra
• Možnosť kariérneho rastu, interné ponuky/výbery na vyššie pozície
• Možnosť využívať firemný autobus

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,53 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Chemická výroba a farmáciaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
1. Kontrola výrobku z predchádzajúcej operácie,
2. Montáž výrobku podľa pracovného postupu a interných nariadení,
3. Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku,
4. Evidencia produkcie,
5. Dodržiavanie BOZP a PO, a všetkých interných predpisov spoločnosti,
6. Plní pokyny nadriadeného pracovníka.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Zdravotný stav a rodinné pomery umožňujúce prácu v trojzmennej prevádzke a v stoji, ochota pracovať s dôrazom na kvalitu.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Daejung Europe s.r.o.
Obchodná 4063/41
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Fax: 0424424103