Ponuky z podobných kategórií

Trenčín
Vajanského 4
91101

Typ pracovnej ponuky: Služby; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 675 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

príspevky zo SF, na stravovanie, kultúru, šport, dopravu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
675 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaElektrotechnika

Náplň (druh) práce
Oprava a údržba elektrických zariadení a iných technologických zariadení OD, obsluha plynovej kotolne a iné pomocné práce OD.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 18:30

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Ďalšie požiadavky:

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 22, vyhl.508/2009, (§16 zákona NR SR č. 124/2016) v znení neskorších predpisov
Oprávnenie (kuričský preukaz) na obsluhu kotlov V. triedy na plynné palivo
Oprávnenie na obsluhu tlakových nádob

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť