Čašník / Čašníčka

19.08.2019 AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; Prešovský kraj; okres Poprad; Poprad
Typ pracovnej ponuky: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 760 - 850 EUR
Mzda Brutto 760-850 eur. Platové podmienky sú ponúkané za odpracovaný fond v danom mesiaci, záleží na počte odpracovaných hodín. K uvedenej mzde sa pripočítavajú príplatky za odpracované víkendy a sviatky.
Termín nástupu do práce: od 20.8.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

obsluha zákazníkov
práca s pokladňou
zmysel a dôraz na čistotu

Iné výhody:

oblečenie pre zamestnanca, príspevok na stravu
strava zabezpečená priamo u zamestnávateľa
zamestnanecká zľava v gastro zariadeniach
vstupy do aquaparku pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
vstupenky na rôzne športové a kultúrne podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Nemecký jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B1