Manažér administrácie databáz

15.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do nášho česko-slovenského IT tímu hľadáme energického lídra, ktorý bude riadiť tím administrátorov databáz. Ak máte rád nové výzvy, dokážete efektívne viesť a motivovať tím, láka vás náročná a dynamická práca pre úspešnú spoločnosť a ste otvorený cestovaniu do Prahy, neváhajte nám poslať Váš životopis.
Vašimi hlavnými úlohami bude:
- Zodpovedať za prevádzku databáz
- Zodpovedať za efektívne využívanie infraštruktúry a licencií.
- Zodpovednosť za neustále zvyšovanie úrovne automatizácie v oblasti administrácie databáz.
- Neustále hľadať a implementovať riešenia zvyšujúce efektivitu využívania všetkých zdrojov v oblasti svojej zodpovednosti.
- Navrhovať technické riešenia prinášajúce inovácie v svojej oblasti zodpovednosti.
- Podporovať projekty, transformačné iniciatívy a všetkých interných zákazníkov.
Ponúkaný plat (základná mzda):
2500 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Od 2500 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Osobnostné predpoklady:
- prirodzený líder s reprezentatívnym vystupovaním a pozitívnou energiou, ktorý dokáže motivovať ľudí
- praktická skúsenosť na technickej pozícií v rámci IT (ideálne súvisiaca s administráciou databáz)
- schopnosť rýchlo pochopiť v súvislostiach technické aspekty DB prostredia
- rozhodná osobnosť, ktorá dokáže prevziať zodpovednosť
- schopnosť prioritizovať, výborný time-management
- výborné komunikačné, negociačné a prezentačné zručnosti
- analytické a strategické myslenie
- ochota cestovať do ČR
Prax
- min. 6 rokov praxe v danej IT oblasti
- min. 2 roky skúseností s riadením tímu
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Silvia Klačanská

Reaguj na ponuku