#TsmeMy

    Špecialista segmentového manažmentu pre VSE

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho tímu VSE segmentového marketingu hľadáme nového kolegu s relevantnými skúsenosťami v oblasti B2B služieb, ktorý rozumie trhu a zákazníkom, vie ako dosahovať ciele, vie sa pre ne nadchnúť a inšpirovať kolegov.
    Ak máš rád výzvy a chceš byť súčasťou veľkých vecí, vyhrň si rukávy a pridaj sa k nám!

    Budeš zodpovedný za komplexnú trhovú ponuku našich VSE služieb a výsledkov v týchto oblastiach:
    - porozumenie potrebám zákazníka
    - monitorovanie konkurencie
    - návrh produktových zmien a propozícií
    - zlepšovanie zákazníckej skúsenosti pri kúpe a využívaní našich produktov a služieb
    - navrhovanie, kontrola nad príprava nových produktov a propozícií pre segment VSE
    - spolupráca na príprave marketingovej komunikácie
    - v spolupráci s dáta analytikmi a predajnými kanálmi za vyhodnotenie úspešnosti predaja produktov a propozícií a návrh na zlepšenia

    Ponúkaný plat

    1900 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1900 eur brutto +15 % ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    1.9.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Schopnosti a zručnosti, bez ktorých sa na tejto pozícii nezaobídeš:
    - analýza dát a interpretácia - schopnosť tvoriť zo zákazníckych dát biznis odporúčania a závery do marketingovej stratégie
    - schopnosť definovať marketingové kapane a propozície predaja a servisovania produktov
    - analytické, syntetické myslenie a argumentačná zručnosť
    - schopnosť odborne diskutovať a prezentovať v angličtine
    - skúsenosť na pozícii segmenťáka/produkťáka je výhodou
    - znalosť telco prostredia je výhodou
    - zmysel pre dôslednosť, detail a end to end riešenia

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!