Iný vývojár, analytik softvéru a aplikácií inde neuvedený

02.09.2019 Metalogix Software s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Veda a výskum; Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 6660 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
6660 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Náplň (druh) práce
- 10 rokov relevantných skúseností v danej oblasti
- Schopný kódovať a efektívne usmerňovať ostatných, aby kódovali flexibilné a škálovateľné programy, ktoré spĺňajú zložité požiadavky.
- Schopný konštruktívne trénovať menej skúsených inžinierov.
- Hĺbkové znalosti rôznych metodológií životného cyklu softvéru a zabezpečenia kvality.
- Vedie alebo sa podieľa sa na životnom cykle vývoja softvéru, ktorý zahŕňa výskum, nový vývoj, modifikáciu, bezpečnosť, opravu chýb, opätovné použitie, opätovné inžinierstvo a údržbu softvérových produktov.
- Spravuje alebo používa softvér, ktorý je zostavený a implementovaný ako produkt pomocou najlepšieho vývojového procesu / riadenia životného cyklu vo svojej triede (napr. Agile, Waterfall).
- Zhromažďuje obchodné požiadavky a zúčastňuje sa na definovaní produktov a určovaní priorít funkcií vrátane štúdií použiteľnosti zákazníkov. Vykonáva konkurenčnú analýzu funkcií na úrovni produktu.
- Generovanie nápadov pre nové softvérové produkty alebo pre ďalšiu verziu existujúceho produktu.
- Spolupracuje s tímom na vývoji, udržiavaní a komunikovaní aktuálnych plánov vývoja, časových harmonogramov a stavu vývoja.
- Vyvíja komplexné riešenia obchodných problémov alebo vzťahov so zákazníkmi prostredníctvom hĺbkovej analýzy, koordinácie a vyjednávania s kľúčovými subjektmi s rozhodovacími právomocami.
- Zohľadňuje dôsledky rozhodnutí a odporúčaní týkajúce sa celého hľadania.
- Vynáša nové produkty a procesy na dosiahnutie strategických obchodných cieľov.
- Hodnotí a určuje priority v oblasti expertízy.
- Vedie vývoj, testovanie a integráciu kódu pre nový alebo existujúci softvér značnej komplexnosti zahŕňajúci viac tímov.
- Vedie zavádzanie projektov a produktov"

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • C# - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • C, C++ - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Active Directory, LDAP, WIN32, COM/DCOM, MAPI, RPC,WPF, MFC, SQLite, Entuty Framework, Powershell,JavaScript, Vue js, Vuex, Jenkins, AWS EC2and manyotherAWS nad Azure cloud rervices

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • vnútorná stabilita
  • analytické myslenie