Operátor potravinárskej výroby

15.09.2019 HORTI s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Bzenov
Bzenov 42 42
08242

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Potravinárstvo, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

700€ zákl. mzda, po skúšobnej dobe 770€/mes., prémie podľa výkonu prevádzky od 0-150€, bonus na cestovné 20€ pri splnenej dochádzke.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Potravinárstvo

Náplň (druh) práce
Operátor sa aktívne podieľa na výrobe a balení kvasenej kapusty. Vykonáva činnosti nevyhnutné pri strúhaní, kvasení, balení a vyexpedovaní kvasenej kapusty, obsluha baliacich strojov, nachystanie objednávok, sanitácia strojov, náradia a pracovného prostredia. Dodržiavanie HACCP, PO, BOZP.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • matematická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, čistý register trestov, ochota a chuť pracovať, zdravotná spôsobilosť, nutný zdravotný preukaz na prácu s potravinami!

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

HORTI s.r.o.
Južná trieda 66
04001 Košice-Juh
Slovensko
Tel: +421557298719