Práca v sklade - ADMIN pozícia - práca so skenerom / Galanta-Gáň / Doprava,Ubytovanie ZDARMA. Priamy nástup BEZ POHOVORU! Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Galanta
GÁŇ

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia:
Kontrola po výstupe, práca s ručným skenerom, zodpovednosť za skontrolovaný tovar - ŽENY !

Ponúkaný plat: 4,39€/ hod brutto = 950 Brutto (priemerný mesačný plat brutto)

- práca na 3 zmeny / 8 hodinový pracovný režim
- stravné lístky 3,83€ - plne hradené zamestnávateľom!

Doprava zabezpečená ZADARMO:

- Šaľa,Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa - Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Pezinok, Viničné, Senec, Boldog, Réca, Veľký Grob, Pusté Úľany, Nový Dvor
- Galanta
- Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby
- Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo
- Kralova pri Senci, Jelka, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Košúty, Malá Mača, Veľká Mača, Gáň

UBYTOVANIE: Galanta - hradené zamestnávateľom, bez zrážky zo mzdy.

Ponúkaný plat

900 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat: 4,39 €/ hod brutto = 950 Brutto (priemerný mesačný plat brutto)

Benefity a ďalšie výhody

ubytovanie a doprava do práce ZADARMO!

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Práca na zmeny - ranná, poobedná, nočná

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno