SAP účtovník/-čka (Ref. č.: PR/021744)

16.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Detva
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1350 € brutto, navýšenie na základe skúsenosti, seniority kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
* spracovanie účtovných činností
* spracovanie pravidelných účtovných uzávierok (mesačné, štvrťročné, ročné uzávierky)
* spracovanie daňových priznaní, DPH
* vykonávanie pravidelného reportingu
* komunikácia s finančnými inštitúciami

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* ukončené vysokoškolské vzdelanie (ekonomické, finančné zameranie)
* predošlá skúsenosť s podvojným účtovníctvom, najlepšie vo výrobnej spoločnosti
* Anglický jazyk - úroveň A2
* znalosť programu SAP - podmienkou