Traťový robotník Hronská Dúbrava

11.09.2019 Železnice Slovenskej republiky

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Žiar nad Hronom
Hronská Dúbrava
Hronská Dúbrava 1
96611

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

· Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

StavebníctvoDoprava

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Náplň (druh) práce
Ste manuálne zručný a baví Vás práca vonku?
Potom ste vhodný kandidát na pracovnú pozíciu Traťový robotník!
Vašou úlohou bude zabezpečovanie údržby a opráv železničného zvršku, spodku a umelých stavieb. Odstraňovanie porastov v obvode dráhy.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Precíznosť,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- prax s pílou/ krovinorezom výhodou.