Technik elektrických skúšobných zariadení

26.09.2019 DEALCO s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Kolárovo
Jazerná 4055/2A
94603

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1180 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Dobré pracovné podmienky, diéty počas služobnej cesty v zahraničí
• Možnosť odborného rastu
• Úplné zaškolenie v Kolárove a v Rakúsku / Nemecku
• Noví kolegovia z miest nad 45 km majú ubytovanie vo firemnom apartmáne zabezpečené
• Počas služobnej cesty ubytovanie, cestovanie, poistenie je zabezpečené

V prípade, že spĺňate požiadavky posielajte svoj životopis na mail : email Ďakujeme.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1180 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
• Plánovanie, stavba a implementácia testovacích systémov pre kabeláže prémiových značiek osobných áut
• Definovanie testovacích kritérií a príprava vzorových testovacích modulov
• Kontrola a údržba testovacích systémov a poskytovanie technickej pomoci
• Plánovanie a vykonávanie technických zmien a kontrola ich funkčnosti
• Podpora lokálnych výrobných závodov celej skupiny v oblasti údržby testovacích systémov
• Práca na projektoch
• Vedenie technickej dokumentácie

Táto pozícia je spojená s vycestovávaním do výrobných pobočiek v zahraničí po celom svete /približne 15 dní v mesiaci je pracovník v zahraničí, ostatné dni čerpá náhradné voľno, príp. pracuje v Kolárove, kde má zabezpečené ubytovanie/.

Platové podmienky budú závisieť od skúseností kandidáta. Základný plat sa pohybuje v rozpätí 800 - 1300,- btto Eur, polročné prémie a diéty počas práce v zahraničí.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Stredoškolské vzdelanie elektrotechnické, príp. strojárske s maturitou, môže byť aj absolvent SŠ, príp. VŠ

Vyhláška MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. o elektrotechnickej spôsobilosti,
§ 22 – nutné
Ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Schopnosť pracovať samostatne
Vysoká miera flexibility - ochota cestovať do zahraničia
Schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie
Skúsenosti s SW z meracej techniky a so sieťovou technikou TCP/IP - výhodou
Skúsenosti s programovaním smart kamier - výhodou

Vodičský preukaz sk.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • predstavivosť