Predavači

18.09.2019 Agentúra TITTL s.r.o.
Miesto práce: Bavorsko
Európska únia, Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 2150,- EUR/mesiac, možnosť navýšenia platu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predavač/predavačka - predaj, preberanie tovaru, prípravné práce v rámci predajne.

Nie je potrebná znalosť v odbore mäsiarstvo, výroba mäsových výrobkov. Ide len o predaj.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:

Rodinné mäsiarstvo a reštaurácia

Iné výhody:

Zabezpečená ubytovanie, ktoré je zdarma, priamo na mieste hradené zamestnávateľom, preplatenie dovolenky a sviatkov + prémie alebo nadčasy. Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne, zdravotné poistenie atď.).
Možnosť zabezpečenia dopravy našich kandidátov až na miesto výkonu zamestnania.

Kandidát zasiela štruktúrovaný životopis v nemčine v programe Word, kde presne rozpíše, od kedy do kedy, kde, na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou, fotografiu pasového formátu. Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady, bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou. Vyhovujúce životopisy sa posielajú e-mailom.

Termín nástupu:

ihneď, po dohode aj neskôr

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) - plynulá znalosť na úrovni bežnej komunikácie

Ostatné znalosti:
Microsoft Windows - pokročilý

Počet rokov praxe:
1

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Bezúhonnosť, nekonfliktný, schopnosť učiť sa nové veci, teritoriálna a časová flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálno - pracovná a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva, školenia, sprostredkovania zamestnania v zahraničí a to na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania. Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Počet zamestnancov:
3-4

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Agentúra TITTL s.r.o.
Na pažiti 41/930
Špačince
Slovenská republika
www.agency-tittl.com

Kontaktné údaje:

Erich Tittl
Tel: +421 948 088 812