Obchodný zástupca pre oblasť komunálnej techniky! (Ref. č.: PR/021722)

21.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Key account manager, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1023 € brutto + variabilná zložka + finančné a nefinančné benefity
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Priamy predaj komunálnej techniky - odhŕňacie stroje, zametacie stroje
* Komunikácia najmä so zákazníkmi z komunálnej sféry, logistické parky, dopravné spoločnosti, areály veľkých firiem
* Získavanie, budovanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi v komunálnej oblasti
* Sledovanie a hodnotenie potrieb súčasných zákazníkov
* Identifikácia potenciálnych zákazníkov a ich potrieb
* Dôsledné plnenie uzatvorených zmlúv

Iné výhody:

* 13. plat
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* Služobné vozidlo aj na súkromné účely
* Benefitný program
* Odborné vzdelávanie
* Poistenie zamestnanca za škodu
* Odmena pri pracovných a životných výročiach
* Pravidelné školenia v oblasti sortimentu
* Firemné akcie - teambuildingy, family day, vianočný večierok
* Zvýhodnený zamestnanecký nákup na sortiment výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* Skúsenosti s technickým obchodom min. 2 roky
* Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* Organizačné schopnosti
* Flexibilita - pracovný čas
* Pracovné cesty s 1-2 prenocovaniami/týždeň
* Ochota neustáleho vzdelávania