Technik (technický manažér)

10.10.2019 In Box Agency, s.r.o.
Miesto práce: v prípade potreby služobné cesty na miesta projektov
Košický kraj; okres Košice; Košice
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Technický manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1300 EUR
- dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou, výstavbou, montážou a údržbou technologických zariadení, liniek a strojov a tiež dodávkami a výstavbou oceľových konštrukcií, nádrží, zásobníkov a potrubných systémov. Aktuálne pre túto spoločnosť hľadáme zamestnanca na pozíciu Technik / Technický manažér.

Pracovná náplň:
- príprava a koordinácia priebehu a realizácie projektov technologických strojných montáži
- rovoj vzťahov a aktívna komunikácia so zákazníkmi
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác
- účasť na kontrolných dňoch

Iné výhody:

- školenia a odborné kurzy
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na email alebo nás kontaktujte telefonicky na +421 908 63 44 71

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- vzdelanie: stredoškolské alebo vysokoškolské technického smeru
- minimálne 2 roky praxe na obdobnej pozícii
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, druhý jazyk výhodou
- technické zmýšľanie, praktickosť a komunikatívnosť
- AutoCad – základná znalosť
- Microsoft (Windows, Word, Excel, Outlook) – pokročilý používateľ

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania v zahraničí s povolením ÚPSVaR

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (c. AA/2006/891/4316 342/2005)

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

In Box Agency, s.r.o.
Palackého 8
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Róbert Jopek
Palackého 8, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0908 63 44 71