Technik (technický manažér)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    v prípade potreby služobné cesty na miesta projektov
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 - 1300 EUR
    - dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou, výstavbou, montážou a údržbou technologických zariadení, liniek a strojov a tiež dodávkami a výstavbou oceľových konštrukcií, nádrží, zásobníkov a potrubných systémov. Aktuálne pre túto spoločnosť hľadáme zamestnanca na pozíciu Technik / Technický manažér.

Pracovná náplň:
- príprava a koordinácia priebehu a realizácie projektov technologických strojných montáži
- rovoj vzťahov a aktívna komunikácia so zákazníkmi
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác
- účasť na kontrolných dňoch

Benefity a ďalšie výhody:

- školenia a odborné kurzy
- možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na email alebo nás kontaktujte telefonicky na +421 908 63 44 71

Všeobecne požadované znalosti:

- vzdelanie: stredoškolské alebo vysokoškolské technického smeru
- minimálne 2 roky praxe na obdobnej pozícii
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, druhý jazyk výhodou
- technické zmýšľanie, praktickosť a komunikatívnosť
- AutoCad – základná znalosť
- Microsoft (Windows, Word, Excel, Outlook) – pokročilý používateľ

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B