#TsmeMy

    BRIGÁDA: Pomocný pracovník Telekom predajne City Arena TRNAVA

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnava
    OC City Arena TRNAVA

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme študenta, ktorý by si popri štúdiu rád privyrobil a priučil sa nášmu Telko biznisu.
    Od budúceho kolegu budeme očakávať podporu v nasledovných aktivitách:
    - telefonické oslovenie zákazníkov z našej databázy a pozývanie zákazníkov na predajňu,
    - pomocné administratívne úkony (vytváranie prehľadov v Exceli).
    Predpokladáme, že by ste u nás začali v septembri a pokračovali minimálne do decembra.

    ČO PONÚKAME:
    Budete mať príležitosť vidieť, ako funguje "zákulisie" prevádzky a priučíte sa štandardom komunikácie so zákazníkom. Spoznáte nových ľudí a získate pracovnú skúsenosť, ktorú môžete zužitkovať neskôr vo svojej kariére. A možno to bude začiatok vašej kariéry u nás. O šikovných ľudí vieme zabojovať :).

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Všeobecne požadované znalosti

    - Aktívny zákaznícky prístup
    - Komunikačné zručnosti
    - Príjemné vystupovanie
    - Zodpovednosť
    - Samostatnosť
    - Užívateľská úroveň MS Windows, e-mail, Internet Explorer

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!